Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: najlepszy czas |
autor komentarza: MarciaM |
data dodania: 2008-04-04 08:16:57 |
treść: A ja bylam w zeszlym roku 10 dni w Nepalu, w polowie marca. Tydzien spedzilam na trekinngu, rejon Annapurny. Pogoda przepiekna, tylko raz po poludniu byla 2 godzinna burza. Wedrowalismy dnem wysuszonej rzeki Kali Gandaki, w krotkich spodenkach i koszulkach. Cieplo, przeslicznie, widoki niezapomniane. Zaleta podrozy w tym terminie sa obledne kwitnace rododendrony na szlaku, ktore swoimi czerwono rozowymi kolorami odbijaja sie od osniezonych szczytow na horyzoncie. Slyszalam tez opinie, ze lepsza jest jesien. No ale to pewnie tez duzo zalezy od roku i rejonu, w ktorym sie przebywa. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.