Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Tunezja - co warto zobaczyć z bazą w Sousse |
autor komentarza: kasodron |
data dodania: 2017-05-28 17:14:24 |
treść: O, dziękuję za informacje. Dziwne, bo spotkałem się w kilku miejscach z dyskusjami i to w miarę świeżymi, że trudno jest się do Tunezji dostać, potrzebne papiery itp. Ale na stronie MSZ jest nawet taka informacja, że wiza nie jest potrzebna. To bardzo dobra informacja dla mnie. Chociaż nadal jeszcze nie wiem czy zakupienie wypoczynku u touroperatora nie jest lepszym rozwiązaniem. Chyba koniec końców tańszym, zestawiając ceny przelotu i ceny wczasów. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.