Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Tunezja - co warto zobaczyć z bazą w Sousse |
autor komentarza: Weronke |
data dodania: 2017-07-11 10:37:28 |
treść: Oj tak, Tunezja uzależnia, jest tam więcej do oglądania niż mogłoby się wydawać osobie, która pzyjechała tam wypoczywać, a jak zaczniesz zwiedzać, jeżdzić, oglądać, zaglądać,chłonąć to wszystko toza każdym razem okazuje się, że pięknych miejsc w Tunezji do odwiedzenia jest więcej i więcej, a Ty oczywiście nie miałeś. nie miałaś czasu żeby je wszystkie zobaczyć więc czego nie udało się ogarnąć teraz, ogarnie się następnym razem :) A także uda się zobaczyć następnym razem, jak miraże na słonym Jeziorze Szot czy delfiny podczas rejsu w Hammamet czy Susie. Btw, widziałeś?:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.