Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: na własną rękę, czy z biurem podróży..?
autor komentarza: autostopowicz
data dodania: 2017-08-01 11:39:31
treść:
Na własna rękę jest luz i swoboda, a tego własnie oczekuję po wakacjach. No i jednak mi przeszkadza jak jest sporo ludzie w jednym miejscu (duży hotel), i na pewno nie spróbuje sie tych wszystkich lokalnych pyszności jak mamy wykupione all inclusive. Ja szukam przeważnie tanich lotów najpierw i pod to potem ogarniam resztę, a jak gdzieś bliżej to auto (tak oftop, ale nie do konca to polecam moto integrator, zeby sobie znaleźć dobry wartszat w okolicy i przygotować auto do dłuższej drogi, jedno auto już mi tak odmówiło posłuszeństwa w drodze do, dziękuję bardzo za stresy). Sprawdzam jak stoją ceny paliwa przed wyjazdem i którędy jechać zeby nie zabnkrutować na autostradach i heja :) Albo inna opcja na zwiedzanie - dolecieć samolotem i wypożyczyć auto, tak np. się świetnie jeździ po Portugalii, bo jest niewielka :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl