Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Goa do Hampi nocnym transportem?
autor komentarza: Yakin
data dodania: 2017-09-14 11:22:34
treść:
>HEjka,
>
>Nie mogę ogarnąć nocnego transportu z Goa do Hampi. Mamy mało czasu więc nie możemy
>podróżować w dzień. Prawdopodobnie nie ma nocnego pociągu ale podobno są nocne
>autobusy. Próbowałem różnych dat na kilku stronach: redbus, paulo transports i nic.
>Czy ktoś podróżował w ten sposób?
>
>Dziękuje i Pozdrawiam :D

Wróciłem z Indii dwa tygodnie temu. Przerabiałem między innymi tą trasę. Bezpośredni autobus z Hampi na Goa, konkretnie do Panaji jest tylko jeden dziennie o 19,30 bodajże i kosztuje 900 rupii. Natomiast z Hosapet są trzy lub cztery nocne autobusy nocne o różnym standardzie. Sypialny wyjeżdża z Hosapet o 21,00 i kosztuje 600 rupii. Tańsze z siedzącymi miejscami odjeżdżają co godzina od 19,30 z tego co pamiętam, ale to podróż dosyć hardkorowa, bo to praktycznie miejskie autobusy z normalnymi twardymi siedzeniami. W drugą stronę z Panaji połączenia są analogiczne o podobnych porach. Bilety kupuje się na miejscu, ale na sypialne lepiej to zrobić ze dwa dni wcześniej. Pociąg Margao - Hosapet kursuje co dwa dni w dzień, ale tu dużo zależy od terminu wyjazdu, bo od 1.10.17 wchodzi nowy rozkład. Jest też na pewno jeden nocny autobus Margao - Hosapet - Margao.

tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl