Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Emigracja do Am.Południowej- które z państw wybrać? |
autor komentarza: tomaszmarte |
data dodania: 2017-12-17 01:22:11 |
treść: Mieszkam w Peru na stałe i zapraszam. Wyemigrowałem kilka lat temu, założyłem firmę turystyczną i nie zamierzam wracać do Europy. Peru jest krajem dla ludzi przedsiębiorczych, nie ma socjalu, Państwo w niczym nie pomaga, ale też w niczym nie przeszkadza. W miarę łatwo otworzyć biznes, znaleźć swoją niszę i kupić ziemię. Trzeba uważać na oszustów i wszelkiego rodzaju "pomagaczy" co oczywiste. 600 usd miesięcznie w zupełności wystarczy na spokojne życie ( po za Limą). Jeżeli masz głowę do interesów i jesteś obrotny/na to w Peru będziesz żyć lepiej niż w Europie. Jeżeli są pytania to zapraszam na priv. Pozdro. tomaszmarte@wp.pl Skype: marcingryf |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.