Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: trip Panama, Nikaragua i Kolumbia
autor komentarza: marka9
data dodania: 2018-02-03 14:38:23
treść:
Generalnie jest bezpiecznie, a Panamę określił bym nawet krajem policyjnym. Poruszanie się lokalnymi środkami lokomocji nie stanowi żadnego problemu. Wszyscy są przyjaźni i można bezproblemowo się poruszać. Do poruszania się transportem lokalnym w Panamie wystarczy dostać się do terminala autobusowego Albrook. I już stamtąd można ruszać dalej. Ważną rzeczą jest zakup doładowywanej karty na poruszanie się środkami lokomocji miejskiej. My takowe karty kupiliśmy właśnie na dworcu Albrook. Przykładowo nad kanał można z Albrook dojechać autobusem za 1USD. W Panamie oprócz miasta pojechaliśmy w góry do miejscowości El Valle de Antón. W Panamie płacisz USD. Istnieje bardzo szeroka sieć bankomatów. I teraz NIKARAGUA. Pamiętaj aby do Nikaragui zabrać żółta książeczkę i koiniecznie musisz być zaszczepiony na żółtą febrę. Jest to skrupulatnie sprawdzanie na lotnisku w Managua przez lekarzy. W Nikaragui przede wszystkim Granada i czytnny wulkan Masaya, wyspa Ometepe i ocean, a najlepszą opcją jest San Juan del Sur. Do Granady dostaniesz się busem z Managua, a z Granady chickenbusami do Rivas (port promowy na Ometepe). Z Rivas później chickenbusem do san Juan del Sur. Z san Juan del Sur chickenbusem do Managua. Ceny są śmieszne. Walutę wymienisz bezproblemowo w kantorach. Istnieje również sieć bankomatów
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl