Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wstępne przymiarki do Etiopii
autor komentarza: Wiesław
data dodania: 2018-02-04 13:15:00
treść:
widzę ze różnimy się zasadniczo w podejściu do celu zwiedzania.Dla mnie najważniejsi są ludzie, również wstaję o wschodzie słońca ale głównie po to aby popatrzeć co robią i jak się zachowują miejscowi o tej porze (i później też). Lubię niespiesznie snuć się po różnych zakamarkach i podglądać ludzi. W tym kontekście bardzo miło wspominam długą rozmowę jaka odbyłem przy piwie z miejscowymi moczymordami w jakiejś mordowni w HARRAR.
TIMKAT dla mnie był bardzo ciekawy właśnie ze względu na barwny tłum biorący udział w uroczystościach.
Co się tyczy kościołów (wszystkich) to jako obiekty architektoniczne są dla mnie martwe, dopiero obecność ludzi powoduje że ożywają i są warte uwagi. To dotyczy również AXUM. Byłem tam w poniedziałek, senne i nijakie miasto. Dla mnie atrakcją było miejscowe targowisko z mozaiką kolorowych ludzi. Takie mam spojrzenie na oglądane obiekty i sposób zwiedzania
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl