Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: trip Panama, Nikaragua i Kolumbia
autor komentarza: marka9
data dodania: 2018-02-04 15:03:27
treść:
Witam.
To, że będziesz wjeżdżał lądem nic nie zmienia, żółta książeczka musi być. Najbardziej mnie rozśmieszyło to, że byliśmy badani na granicy przez lekarzy, czy CZASEM NIE PRZYWOZIMY JAKIEGOŚ CHORÓBSKA. Patrząc na Twój plan podejrzewam, że musisz zmienić kolejność, tj. najpierw dotrzeć do Granady, a dopiero stamtąd na wulkan Masaya, a to z prostej przyczyny, że zwiedzanie wulkanu jest możliwe dopiero od godziny 18.30 - wtedy wpuszczają samochody! Logistycznie nie da się tego inaczej ogarnąć niż z Granady. Poza tym spokojnie możesz odpuścić Lagunę de Apoyo - niewiele stracisz! Rivas zrób tylko przejazdem - szkoda czasu, a na Ometepe koniecznie wypożycz skuter. Tylko nie słuchaj właścicieli wypożyczali, aby jeździć tylko drogami głównymi, gdyż wulkan Conception (główna atrakcja Ometepe) najlepiej widoczny jest na trasie Altagracia do Moyogalapa. Kombinuj tak, aby w San Juan del Sur nie być w weekend, bo wtedy zjeżdżają się lokersi i robi się tłocznie. I jeszcze jedno na Managuę nie poświęcaj ani jednej minuty - zdecydowanie szkoda czasu !!!!!
Kostaryki z uwagi na tamtejsze ceny w ogóle nie "ruszaliśmy"
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl