Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Pora deszczowa-Kenia z dziećmi. Warto? |
| autor komentarza: Kaja112 |
| data dodania: 2018-02-06 18:55:03 |
| treść: Witaj, nie wiem jak to jest w czasie pory deszczowej nad oceanem ale z tego co wiem to np. w Masai Mara nawet po maleńkim deszczyku ( byliśmy 3 stycznia) część dróg stawała się nie przejezdna więc przypuszczam że w czasie dużych opadów to nawet nie ma szans na safari. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
