Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Jawa-Bali-Nusa Penida-Gili |
| autor komentarza: jamaj |
| data dodania: 2018-03-08 16:55:39 |
| treść: >Nie potrzebny wam numer raczej nie będziecie mogli się od nich odpędzić a w każdym >hotelu jest mnóstwo ulotek recepcja też wam załatwi. Ogólnie nie ma z tym problemu, płaciliśmy około 50 $ za dzień ale to było ze trzy lata temu. Powodzenia |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
