Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: Dominik_W
data dodania: 2018-05-17 16:59:57
treść:
Wiolu, to co opisałem, to nie tylko moje doświadczenia. Mam znajomych w Kenii, Ugandzie, Kenijczyków, Ugandyjczyków oraz Polaków, którzy mieszkają tam na stałe. Wszyscy oni mieli malarię, nie raz. Będąc pierwszy raz w Afryce bałem się,że poziom w klinikach będzie niski a bardzo się zdziwiłem, jak doświadczeni lekarze tam są. Sprzęt także mają. Taki przykład. Jednym razem podejrzewałem malarię, więc z lotnika w Warszawie pojechałem do szpitala zakaźnego sprawdzić malarię. 60 zł test i Pani mi mówi,że wynik będzie na drugo dzień! Uprosiłem ją, żeby sprawdzili dzisiaj,bo nie jestem z Warszawy. Po półtorej godzinie otrzymałem wynik, na szczęście negatywny. W Ugandzie wynik jest po 10ciu minutach a test kosztuje 5zł. Także chciałem tylko zaznaczyć, że tu nie chodzi o pieniądze, bo można doznać złudzenia, że plwcsc ileś razy więcej otrzyma się lepszą usługę. Ale to tylko moja opinia :-)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl