Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: Dominik_W
data dodania: 2018-05-17 23:27:05
treść:
Zgadza się. Malaria jest bardzo niebezpieczna, jeżeli opóźni się czas podjęcia leczenia. Ukąsza cię komar. Dostajesz pierwszych objawów i ta osoba, która przed wyjazdem nie poczytała o objawach, itd., może myśleć,że ma grypę. Gdy tylko jest uczucie zimna, bólu mięśni, głowy czy nawet lekkie osłabienie, to nic się złego nie dzieje ale taka osoba idzie do lekarza, bo słabnie coraz bardziej, dochodzi gorączka a lekarz pierwszego kontaktu przepisuje mu antybiotyk, który tylko spowoduje, że gorączka spadnie, pacjent pomyśli,że zdrowieje a tu nagle zjazd. Wtedy nagle,że może to nie grypa! A na etapie wysokiej gorączki już mogą pojawić się powikłania. Ja osobiście przyznaję, że gdybym wrócił i tutaj dopiero pojawiły się objawy, nawet będąc świadomy symptomów, itd., balbym się, naprawdę bym się bał, czy jadąc do szpitala chorób tropikalnych otrzymam NA CZAS leczenie. Sam Malarone może być użyty do leczenia ale co się okazuje, raz że jest na receptę a dwa, pytałem się w kilku aptekach, może miałem pecha, ale Malarone jest na zamówienie a czas dostawy...?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl