Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: Dominik_W
data dodania: 2018-05-17 23:44:54
treść:
Być może zbyt stanowczo przekazałem moje zdanie. Przepraszam :-)
Odnośnie danych, z tych materiałów, które czytałem, to około 90% przypadków śmiertelnych jest w grupie dzieci do 5-go roku życia. Niestety My jako turyści także jesteśmy jak te małe dzieci, ponieważ nie mamy żadnej odporności. Jadąc pierwszy raz do Afryki cholernie bałem się malarii. Tam poznałem mnóstwo osób,mieszkańców i widziałem,że oni w ogóle się malarii nie boją. Traktują ją jak jakaś tam błachostkę nie wartą uwagi. Byłem nawet świadkiem dwa razy,gdzie osoba już słaba, ladwo na nogach się trzyma i mówię jej,że może to malaria. A jedna i druga,że nie,na pewno nie. Ale mówię, jedź do kliniki i zrób test. No a w klinice zdziwienie,bo wynik pozytywny. :-) I pomimo takiego podejścia do malarii, gdzie ja już bym przy bólu głowy jechał sprawdzić, osoby dostały medykamenty i dosłownie po 3-4 dniach zdrowe jak ryby :-D
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl