Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: gdzie w Bieszczady? |
autor komentarza: Patka88 |
data dodania: 2018-07-30 09:31:43 |
treść: Co do tego gdzie się zatrzymać , to moim zdaniem jak jedziecie z dziecmi to najlepiej zatrzymać się w Wetlinie Swoja droa jest tutaj tez bardzo fajny pensjonat Dom Gościnny Borsuczyna ;) Wokól sa przepiekne widoki,na szalki blisko. Co do samego pensjonatu to mają bardzo ładne i czyste pokoje;) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.