Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: punkt widokowy na Kilimandżaro
autor komentarza: Ania40+
data dodania: 2018-08-18 13:49:50
treść:
Moshi - to miasteczko świetnie skomunikowane z Kilimandżaro i miewa świetną perspektywę do zdjęć... jednak pod warunkiem, że aura sprzyja (niestety często bywa pochmurno lub przejrzystość powietrza pozostawia wiele do życzenia). Niemniej jednak polecam na złapanie oddechu po mega-aroganckiej atmosferze w Aruszy...

Marangu - wieś i punkt wypadowy do wycieczek na - i wokół Kilimandżaro (tu nie ma szans na widok panoramiczny - bo to już "stopy" góry - jednak można zaliczyc miłe wędrówki (zarówno płatne jak i nie-..) w scenerii dżunglii, wodospadów, historii i kultury Czaga.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl