Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Kilimandżaro w 2019 |
| autor komentarza: marzanna33 |
| data dodania: 2018-11-11 20:03:48 |
| treść: >Piękne dzięki, a możesz sprecyzować " dobry sprzęt"? Bardzo wygodne buty,o tym juz wspomnialam,dobre skarpetki,bo noga sie odparza ,ciuchy dobrej jakosci,bo o prysznicu mozna zapomniec,do dyspozycji jest przez 6 dni miseczka cieplej wody,cieply spiwor,swoja mate do spania ,wygodna bo na trawce nie rozbijaja namiotow:-)))wygodny plecak,bo nie nosisz ciezarow ,ale 3l.wody i pare innych lzejszych rzeczy ,ale po 5-6 g wedrowce plecy bedzie sie czuc ,z dnia na dzien,ja np.mialam dobre kijki bo bardzo sie przydaja , |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
