Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: trip Panama, Nikaragua i Kolumbia
autor komentarza: marka9
data dodania: 2019-02-04 19:38:17
treść:
Witaj,
Akurat na temat Panamy mam najmniej do powiedzenia, gdyż nie byłem w żadnych parkach narodowych. Nasz wyjazd do Panamy ograniczył się do miasta Panam City, kanału panamskiego i gór w okolicach El Valle de Antón. Jeżeli omijacie Nikaraguę (a szkoda!!!) to moim zdaniem warto zobaczyć Kolumbię, My zaczynaliśmy od Cartageny, gdzie zwiedziliśmy wspaniałe miasto, następnie pojechaliśmy autobusem do Santa Marta, a to jest punkt wypadowy do Parku Tayrona. Udaliśmy się do Parku Tayrona, gdzie spędziliśmy dwie noce. Po powrocie do Santa Marta polecieliśmy do Leticii, gdzie wyszukaliśmy przewodnika do zorganizowania wypadu na Amazonkę (jest ich na miejscu dużo) Na Amazonce spędziliśmy 3 wspaniałe noce !!! Potem polecieliśmy do Bogoty, zwiedziliśmy miasto, wspaniale Mount Monserrate i muzeum złota (KONIECZNE DO OBEJRZENIA!!!)
Ciężkim wyborem dal nas był wybór pomiędzy Parkiem Tayrona ,a zaginionym miastem. Wybraliśmy Park Tayrona, a czy słusznie sam nie wiem... Ale czas był nieubłagany.
Pzdr. Waldek
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl