Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ostrożność.
autor komentarza: szpak
data dodania: 2019-03-08 11:00:57
treść:
No cóż mogę powiedzieć ale chyba tylko że żal mi ciebie, ja na Ukrainę jeżdżę ponad szesnaście lat i nic złego mnie nie spotkało, co do granicy to muszę jednoznacznie stwierdzić że to ty powinieneś liczyć ile byłeś na Ukrainie a nie oni to jest już twój problem. Mam sporo znajomych i wśród ludności cywilnej jak i też wśród mundurowych, i to co mówią o niektórych polakach to żal się robi wstyd się przyznać że jestem polakiem. Co po niektórzy myślą i traktują tamtejszych ludzi jak podgatunek, smutno jest słuchać takich opinii, ale cóż takie jest zachowanie poniektórych osób. Nigdy nie miałem problemu na granicy ani też na terenie Ukrainy, jak jesteś grzeczny to na granicy jak poprosisz to powiedzą ile czasu zostało jeszcze na pobyt. Sam w tamtym roku byłem świadkiem jak jeden polak zaczął cwaniakować po stronie ukraińskiej a między innymi nie spodobało mu się że musi otworzyć bagażnik, przez tego chama stałem około 3 godz. i co można powiedzieć, szkoda słów. I właśnie tacy ludzie robią nam opinie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl