Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: przejścia graniczne KAZACHSTAN - KIRGISTAN - UZBEKISTAN |
| autor komentarza: EDI |
| data dodania: 2019-07-21 21:11:09 |
| treść: Siemka Szukam najlepszych przejść granicznych dla podróżujących marszutkami na szlaku AŁMATY-BISZKEK - TASZKIENT. Wracać chcę przez Osz i DŻALALABAD. Gdzieś czytałem że te przejścia na wschodzie to nawet 24 h stania i lepiej jechać na północne. Jeśli są osoby które robiły te przejścia - zapraszam na priva. Za wszystkie informacje z książek i gazet - dziękuję |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
