Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: co z malarią?Pomocy!
autor komentarza: Marta K
data dodania: 2008-06-06 00:33:05
treść:
witaj,
na Twoim miejscu nawet nie zastanawialambym sie !
WHO podaje ze co roku jest 300-500 mln zachorawan na malarie z czego ponad 2 mln konczy sie smiercia!WYSOKIE zagrozenie malaria jest oczyswiscie w dorzeczu amazonki ,w rejonie Mato Grosso i Maranhao.W pozostalym rejonie wystepuje niskie zagrozenie, ale oczywiscie najlepiej unikac ukaszen stosujac roznego rodzaju srodki przeciw komarom.
LEKI: mozesz wybrac sposrod trzech:
Mefloquine 250mg jedna na tydzien.
Doxycycline 100mg jedna dziennie lub
Malarone jedna tabl.dziennie..
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl