Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Sprawdzony organizator safari - KENIA |
autor komentarza: Smoup |
data dodania: 2019-08-30 11:13:35 |
treść: My kontaktowaliśmy się z P. Dominiką jak też i Franco. Wyjazd odbył się w sierpniu 2019. Wyjazd i organizacja własna - bez biura podróży. Właśnie wróciliśmy i możemy potwierdzić dobre opinie o nim jako organizatorze safari. Pomimo że byliśmy w Malindi, a to jest kawał drogi od Diani przyjechał do nas i omówił wszystkie aspekty safari. Nie doliczył za to dolara ( zupełnie inaczej niż proponował Pan Ogutu). Tutaj uwaga - samemu trzeba bardzo uważnie wybierać proponowane lodge. Dwie były dobre i można je polecić - Lion Hills z przepięknym widokiem i Ngulia z zwierzętami zaraz przy pokojach i tarasie. Na wielki szacunek zasługuje ciężka praca przewodnika Eliasza specjalisty od rozwiązywania problemów. Tak że jesteśmy zadowoleni i dzielimy się opinią o tym. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.