Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Linie lotnicze |
| autor komentarza: tomaszmarte |
| data dodania: 2020-01-16 22:52:47 |
| treść: Peru to kierunek na który rzadko pojawiają się promocje lotnicze. Jak już są to ludzie rzucają się na nie szybko, bez refleksji jak to będzie na miejscu i czy to odpowiednia pora roku. Jestem na miejscu i sugeruję przylecieć od kwietnia do listopada, bo przez pozostałe miesiące jest pora deszczowa i większość wyjazdu może przebiegać w deszczu, mgle i zachmurzeniu, na czym ucierpią Wasze oczy i zdjęcia, bo widoki są niesamowite. Co do bagażu to o ile rozumiem potrzebę polowania na promocje to nie lubię sknerstwa i cebulactwa. Wiem, że są podróżnicy, którzy dadzą radę z podręcznym, ale większość tej rady nie da, Skoro już udało się kupić tani bilet to nie żałujcie jeszcze na bagażu, wszak do Peru przyjedziecie pewnie raz w życiu, więc wypadałoby kupić jakieś prezenty. To co weźmiecie ze sobą zależy od odwiedzanych przez Was miejsc, ale warto wziąć rzeczy których nie będzie żal Wam zostawić, w ten sposób znajdziecie miejsce na wszystko. Jeżeli jest problem z ogarnięciem biletów lub pobytu na miejscu to zapraszamy z nami, mamy fajną wyprawę majową: https://www.facebook.com/peruexpedicion/ Zarówno tym z poczuciem humoru jak i bez życzymy najlepszego :) Saludos |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
