Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: zwiedzanie |
| autor komentarza: DMW45 |
| data dodania: 2020-02-05 20:24:37 |
| treść: 1. ogólnie Madain Saleh jest zamknięte (oficjalnie z powodu trwających prac archeologicznych i konserwacyjnych), jedynie nieliczne grupy zorganizowane są wpuszczane. Obecnie przez 8 tygodni (koniec grudnia-początek lutego) odbywa się tam coroczny festiwal Winter at Tandora i przez ten cały czas można zwiedzać bez ograniczeń. A więc udało mi się. Wstęp kosztuje 180 zł + dojazd zorganizowany 170 zł. Noclegi w tym czasie są baaardzo drogie. 2. do środka nie wolno wchodzić. 3. PIĘKNE!!! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
