Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Płudniowo-wschodnia Turcja
autor komentarza: paweł.p
data dodania: 2020-07-13 22:19:02
treść:
Robimy z kolega małą wycieczkę (na wariackich papierach) i brakuje nam i czasu i sprawdzonych informacji.
Czy ktoś ostatnio (nie później niż 2018) był w tym rejonie: Ararat, jezioro Van - szczególnie wulkany Nemrut i Suphan, Gobekli Tepe?
Jak z rozbijaniem namiotów i z noclegami u lokalsów?
Jak z wymianą waluty, jest gdzie wymienić, czy lepiej w Stambule?
Kurdowie wolą $, czy swojskiego lira?
Skąd najlepiej startować do Gobekli Tepe?
Zaczynamy w Igdir i będziemy posuwać się w stronę Syryjskiej granicy, aż do Gobekli Tepe przy granicy z Syrią - namiary na jeszcze jedno zajebiste miejsce gdzieś po drodze?
Jakieś dodatkowe uwagi!

Nie wiem czy to możliwe, ale bardzo proszę o nie udzielanie mi uwag ogólnych, zależy mi wyłącznie na informacjach z pierwszej ręki z tych konkretnych destynacji.

Pozdro. Paweł
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl