Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: buty trekkingowe - jakie wybrać?
autor komentarza: traper
data dodania: 2021-06-12 21:17:52
treść:
Witam...

Jeszcze tego lata chciałbym kupić buty trekkingowe, takie trójsezonowe, ale wiadomo, że w górach wiosną i jesienią można trafić na śnieg.
Posiadam wysoką wersję Salomonów, dla mnie wygodne, mają bardzo dobrą przyczepność, jako nowe to były niemalże nieprzemakalne z tym, że nowe, to one już były i nie są odpowiednie na lato.

Jeżeli Salomony średniej wysokości będą dobrze mi leżały na nodze, to prawdopodobnie pozostanę przy tej marce. Ale wydaje mi się, że kilka lat temu mierząc takowe coś mi nie za bardzo mi odpowiadało.

Co obecnie polecacie takie na trzy sezony, cena raczej nieprzekraczająca 500 zł? Czy znacie jakieś fajne buty np. ze skóry licowej?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl