Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: bilet do Peru
autor komentarza: eb
data dodania: 2008-09-22 14:24:21
treść:
Witajcie, po raz pierwszy dane jest mi napisac cokolwiek na jakimkolwiek forum, mam nadzieję, że naszej uroczej kolezanki Eli nie obarczycie konsekwencjami za treści, które z jej konta wypisujemy... Jestem kolejnym uczestnikiem wyjazdu do Peru i podobnie, jak mój przyjaciel, Tomek, nie do końca rozumiem Wasze obawy.... Jezeli nasza czwórka przyłącza sie na czas trwania podrózy do zorganizowanej grupy, nie niesie to ze soba wiekszego ryzyka, niż podróżowanie całkiem samodzielnie. Węgierskie biuro podróży, z przyczyn, których nie znam, a które są mi zupełnie obojetne, wymysliło sobie, że dostarczy turystów z Budapesztu do Peru łącząc lot czarterowy z lotem rejsowym. Domniemywam zatem, że skoro od lat specjalizują sie w organizowaniu wypraw w odległe rejony ziemi, wiedzą, co czynią. Niewątpliwie istnieją jakies umowy miedzy biurami podrózy a przewoźnikami, które redukuja do minimum zagrożenia spowodowane opóźnieniami, odwołaniami lotów itp. Na co dzień nikt z nas sie nawet nad tym nie zastanawia, bo i po co?? Podróżuję bardzo często i prywatnie i zawodowo, wiem że każda linia lotnicza ma swoje, czesto podobne do innych zasady przyjmowania zwrotów biletów.. Wielokrotnie byłem zmuszony do dokonywania przeróznych akrobacji, bo nie ten czas, bo niespodziewany wypadek losowy....Zawsze sie udawało, choć przyznam, że pare razy za sprawa zwykłej ludzkiej zyczliwości. Konfiguracja naszego lotu do Peru nie jest wcale przypadkowa i "pierwsza z brzegu". Jak wiekszość ludzi pewnie, orientowaliśmy się w cenach, dogodnych terminach. I opcja z dwoma otwartymi biletami jest naprawdę tania. Trzy lata temu odwiedziliśmy Urugwaj lecąc dwoma czarterami i jedną lokalna linią. A powrót, lotem już rejsowym dostarczył nam wiekszej ilości adrenaliny niz kombinowanie czarterów z dziwnymi liniami lotniczymi. Po to jednakże wszyscy podróżujemy, by złamac rutynę, przezyc nawet nieplanowany quasi- survival... nieprawdaz?? Pozdrawiam, Andrzej Orski
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl