Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Diwali |
autor komentarza: agniula |
data dodania: 2008-10-14 14:56:40 |
treść: Czy ktoś miał przyjemność przeżyć w Indiach święto Diwali? Mam w związku z nim dwa pytania. Po pierwsze - czy orientujecie się co do różnic w obrzędach w różnych częściach kraju i czy moglibyście polecić miejsce, gdzie najlepiej spędzić ten czas? Po drugie - jak wygląda w tym okresie (5 dni) możliwość przemieszczania się, zwiedzania, itp? Dzięki za info:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.