Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: gdzie do hiszpanii z dzićmi?? |
| autor komentarza: miron168 |
| data dodania: 2008-10-22 13:41:29 |
| treść: proszę o poradę- nastepne wakacje chciałbym spędzić w hiszpani- do tej pory odwiedzałem chorwacje i włochy.chciałbym aby bylo słoneczko, morze, mała miejscowość i, żeby np. w przciagu 2 tygodni ze 2 razy wyskoczyc coś pozwiedzać. no i jak dotrzeć do hiszpani lepiej samolotem czy samochodem- oczywiście cena nie jest bez znaczenia pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
