Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: buty do Finlandii.
autor komentarza: walus0303
data dodania: 2005-11-29 00:41:05
treść:
Witam, W miesiącu styczniu zamierzam wyjechać na studia do Finlandii na 5 miesięcy. Czas biegnie szybko, a nie mam jeszcze najważniejszego - butów! Jest to nie lada problem, bo odwiedzając sklepy szłysze skrajne opinie i zaczynam wątpić w kompetencje sprzedawców. Jako kryterium wyboru na miejscu pierwszym stawiam oczywiście to, aby było mi ciepło w stopy. Nie zamierzam przeprawiać się przez wieczne śniegi, choć nie wykluczam ewentualnych, sporadycznych wypraw w teren. Jakie mam wybrać buty? Na co należy zwracać uwagę? Jaka podeszwa jest najlepsza? Skóra, czy Goretex? Campus, czy np. Hi Tec? Proszę o pomoc w tej kwestii. Z góry dziękuję! walus0303
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl