Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: lokalne specjały garmażeryjne |
autor komentarza: marianna_p |
data dodania: 2009-01-14 21:57:04 |
treść: nasi chłopcy zaczeli b. ciekawy wątek lokalnych specjałów z różnych krańców świata (tyle, ze w wątku AMBK dotyczącym zdjeć reporterskich), a może będzie nas więcej chętnych podzielić się takimi wspomnienaimi, doświadczenaimi??? :)) napiszcie o swoich największych kulinarnych zaskoczeniach z podróży. co Was urzekło, a co zniesmaczyło i w jakim kraju. co polecacie?:) moge zacząć w Portugalii mdliło mnie chodząc po starówkach Porto i Lizbony - wszędzie rozsatwione były rybne grile o specyficznym zapachu, jednak w smaku rybki okazały się całkiem dobre. Jednak ogólnie kuchnia portugalska nie zaskoczyła mnie pozytywnie, spodziewałąm się przeżyć podobnych do kuchni śródziemnomorskiej- greckiej, włoskiej, a tam skromniutko. Charakterystyczne były tez obficie zaopatrzone ciastkarnie wizytowane przez grupy całkiem puszystych lokalnych smakoszy:) jak się przyłączycie napiszę chętnie o innych krajach |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.