Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: z Orchha do Varanasi |
autor komentarza: Sebath |
data dodania: 2009-01-25 11:25:38 |
treść: Witam, jak najlepiej dostać się z miasteczka Orchha (nie daleko Jhansi) do Varanasi? Czy ktoś obrał taką trasę, lepiej starać się dojechać tam autobuserm czy raczej pociągiem, którym transportem będzie w tym wypadku szybciej? Z góry dziekuje za wszelką pomoc. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.