Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: samochodem na KRYM
autor komentarza: szpak
data dodania: 2009-07-21 20:19:05
treść:
no i widzisz Mike30, według przepisów ruchu drogowego obowiązujących na ukrainie jest to wykroczenie, i jak mieszkałeś na ukrainie 2,5 roku to powinneś wiedzieć że obcokrajowiec płaci mandant w sądzie, ale dalej nie rozumiem po co na ukrainie międzynarodowe prawo jazdy, a pro po ja średnio na ukrainie spędzam około 6-7 miesięcy rocznie robię dużo więcej kilometrów, i tylko raz spotkałem się z przypadkiem że pojechałem do Sądu za wykroczenie, ale wyszło na moje, nikt mi prawa jazdy nie zabierał tylko milicjant wziął ode mnie paszport i tak pojechaliśmy do sądu.Sory Mike30 ale bez urazy
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl