Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: nocleg dla osoby niepełnosprawnej w okolicach Rzymu |
autor komentarza: ARCCAM |
data dodania: 2006-07-25 01:16:00 |
treść: Nie chcę zasmiecać forum ale mam pytanie o nocleg w okolicach Rzymu lub w Rzymie dla osoby poruszajacej się na wózku inawalidzkim. Schody piętro nieprzystosowana toaleta to bariery nie do przebycia. Proszę o pomoc o coś zwyczajnego. Co kolwiek. Camping kwatera prywatna tani motel. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.