Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Nepal-jaki to jest koszt w przybliżeniu? |
autor komentarza: arnie |
data dodania: 2009-11-13 19:21:51 |
treść: Macie jakieś stronki do trekkingów z kathamndu,na razie myślę tylko o jakimś celu na przyszły rok,moje opcje są dwie albo peru z boliwią albo nepal z trekkingiem-wydaje mi się,że nepal tańszy,sorry za ogólniki ale wstępnie nie widzę nigdzie opisu kosztów.trzeba wykupić trekking w kathmandu czy łazi się samemu?:)Wróciłem właśnie z meksyku,muszę mieć cel jakis na przyszły rok by zniwelować ból związany z pracą. Z góry dzięki. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.