Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kamperem po USA - wskazówki i porady |
autor komentarza: viajero.mk |
data dodania: 2010-01-09 20:23:16 |
treść: Najniższym kosztem i campervan to sprzeczność. Wynajęcie campervana kosztuje 2-3 razy drożej niż osobowego, pali 2 razy więcej benzyny, na kampingu opłaty za postój i przyłącz do prądu, wody, ścieki są niewiele niższe niż za pokój w motelu, i taki duży samochód nie wszędzie dojedzie. Wiele bocznych dróg w parkach ma ograniczenia wymiarów pojazdów. Ja jestem na południowym zachodzie średnio co 2 miesiące i zawsze wynajmuję SUV-a. Duży, wygodny i wszędzie dojedzie, asfalt czy polna droga. Rezerwacje moteli są potrzebne tylko w czasie niektórych świąt i w weekendy w czasie sezonu w miejscowościach typowo turystycznych. Z kampingami w parkach jest kłopot, bo w niektórych trzeba rezerwować miejsce kilka miesięcy wcześniej, w innych obowiązuje zasada kto pierwszy, ten zajmuje miejsce. Ogólnie campervanem jest drożej, mniej wygodnie i zwiedzi się o wiele mniej niż osobowym. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.