Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Poradnik usera - DEKALOG wg tkosa |
autor komentarza: markoo |
data dodania: 2010-01-14 13:41:38 |
treść: To ja tez się wypowiem jestem już tu trochę czasu. Nie wiem co to jest ten Kurnik ? Czy to są osoby udzielające się w tym serwisie ? Jeśli tak to Ty Tkos na pewno do nich należysz bo starasz się jak możesz. Forum, komentarze i dwieście pięćdziesiąt zdjęć w dwa miesiące - TO NAPRAWDĘ COŚ !! Pisząc dekalog może warto zacząć od siebie - czytaj punkt pierwszy i drugi swojego dekalogu. Odnośnie ludzi, może sobie żartują , nie wszystkim to pewnie odpowiada, ale jeśli trzeba pomocy to z chęcią ją udzielą. Tutaj mam na myśli naszego kontrowersyjnego emskiego . Pomógł mi dając kilka wskazówek poruszania się na Belize. Teraz pomógł moim znajomym,. Tutaj poznałem kilka osób z którymi podróżowałem przez kolejne trzy lata ( notabene wcale nie udzielali się na globie ) Tymi przykładami chciałem zauważyć że Globtroter ma jakby drugie oblicze , to które dzieje się gdzieś na zapleczu, ale o tym nikt nie mówi, a jeśli już to bardzo mało. Mi tez nie pasuje parę spraw, chciałbym je zmienić ale niestety my możemy tylko sugerować, nie jesteśmy właścicielami tego serwisu . |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.