Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: kilka pytan o malezje-borneo |
autor komentarza: fireman |
data dodania: 2010-01-21 18:21:46 |
treść: myslalem o czerwcu ze wzgledu na najmniejsze opady,z samego borneo chyba zrezygnuje z tego wzgledu ze na tej wyspie prawdziwa dzungla jest juz tylko w parkach narodowych i gdzie sie wchodzi furtka za wczesniejsza oplata,nurkowanie najlepiej na sipadanie ale za rezerwacja i spora oplata z tego co slyszalem(nie jestem specjslista-to tylko moje spostrzezenia).Skoncentruje sie na samej kontynentalnej malezji,dzungli,nurkowaniu tu i tam i tropikalnych wysepkach na dziko troche-jak najwiecej wrazen z przyrody i swobody,powoli i bez pospiechu,trafiliscie jakies cikawe promocje lotnicze?jakie koszta przewidujecie?pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.