Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: INDIA - Kochane pieniążki... |
autor komentarza: tygrysek4ever |
data dodania: 2010-01-31 10:22:03 |
treść: Kupilem od zaprzyjaznionych Hindusow "troche" indyjskich rupii. Cena super okazyjna, wiec sie skusilem. To "troche" to ladnych pare tysiecy. Banknoty po Rs 1 000. Wiem, ze to niby nie wolno wwozic/wywozic waluty z/do Indii. Jak wyglada odprawa celna po odprawie paszportowej na lotnisku w Delhi? Standardy jak w Europie Zachodniej [spoko i wychodzimy], czy jak np na Ukrainie [wszystko sie moze zdarzyc]? Pytajac wprost: Chowac gleboko indyjska kaske, czy spoko? I jeszcze jedno: Jak z placeniem banknotem RS 1 000? Placac np rikszarzowi lepiej miec rozmienione drobne, czy bez obaw, dostane reszte?? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.