Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Brak Znajomych !!
autor komentarza: markoo
data dodania: 2010-02-22 09:17:12
treść:
Co do inspiracji fakt szukałam sam ich wśród zdjęć. Dzięki kasy1 wybrałem się samotnie do Birmy - było super. Utworzyliśmy grupę ludzi z którymi byłem w Peru i Boliwii ( z ogłoszenia na tym portalu ). Podciągnąłem swój warsztat fotograficzny dzięki komentarzom i uwagą ( dziś panuje tu tylko ocena 5 ewentualnie 4 - chyba że kogoś nie lubisz....:) Było fajnie
Tkos nie będę się wdawał z Tobą w żadne polemiki bo według mnie nie ma to sensu Jesteś tu jak jeden wielki OFF TOP czyli wszystko , ale nie na temat - Zastanawiałem się co by było gdyby taki człowiek trafił mi się na wyprawie wspólnie dwa lub trzy miesiące ( gdzie kompromis, czasami trzeba wbrew sobie odpuścić dla dobra sprawy, ogółu - nie można wciąż ze wszystkimi o wszystko walczyć ) Zadaj sobie pytanie ponieważ udzielasz się tu bardzo mocno : Czy te zmiany które zaszły dzięki Tobie są fajne ? Ale to tylko moje spostrzeżenia i więcej nie zabieram głosu w tym temacie :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl