Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: wiza i transport - Kambodża |
autor komentarza: bardo |
data dodania: 2010-02-25 13:11:27 |
treść: Hej, globtroterzy mam pytanie , czy e-visa do kambodży jest honorowana na przejściu w Poipet, i czy droga od granicy do Siem Reap, jest juz wybudowana, czy nadal na granicy są tłumy naciagaczy . ja ka jest aktualna w miarę cena za przejazd z granicy do Siem Reap. pozdr. Bardo - Baska |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.