Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: podwodne foto - pytanie |
autor komentarza: tkos |
data dodania: 2010-03-20 20:01:48 |
treść: poszukaj obudowy twardej Ikelite do swojego modelu aparatu i kup sobie od razu do niej filtr czerwony i wystarczy jak na początek podwodnej przygody z fotografią...wiekszośc takich obudów to koszt w granicach 500-800 zł, za nic tańszego i przypominającego torebkę nie ręczę i nie polecam :)... więcej na www.fotografiapodwodna.pl |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.