Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: gdzie w Bieszczady? |
autor komentarza: ewaslowik12 |
data dodania: 2010-04-20 17:59:45 |
treść: właśnie tam szukam noclegów, tylko, że nadal nie wiem jakie miejscowości byłyby złotym środkiem dla całej naszej trójki. Nie chce wieczorami siedzieć w pokoju i nie chcę abyśmy ze świecą w ręku szukali spacerujących wieczorami turystów. Pewnie za dużo wymagam. Albo piękne widoki i przemierzanie połonin albo szał ciał wśród turystów... Ale co wybrać??? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.