Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: meksyk w styczniu |
autor komentarza: marzula |
data dodania: 2010-11-14 18:48:56 |
treść: hej, wydaje mi sie, ze wlasnie tak to bedzie. Pewnie ze 2 dni w mexico a pozniej autobusem przez chiapas do jukatanu, ale tam to juz na leniuchowanie i krotkie wyskoki tylko. a powrot z cancun, zeby nie cofac sie. chociaz biletow jeszcze nie mam, wiec zobaczymy cenowo jak bedzie. a macie moze jakies namairy na prywatne kwatery? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.