Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: punktacja |
autor komentarza: arica |
data dodania: 2007-01-21 10:39:37 |
treść: Popieram pomysl na zwiekszenie punktacji za artykul. Popieram tez zlikwidowanie punktow za oceny zdjec i komentarze. Samo punktowanie i komentowanie jest bardzo fajna opcja, sama dodalam kilka zdjec i ich oceny punktowe jak i slowne bardzo mi sie przydaly, zwlaszcza ze dopiero zaczynam bawic sie w fotografowanie. Ale golym okiem widac, ze sa tu osoby ktore dzieki punktowaniu i komentowaniu cudzych zdjec znalezli sie w 'czolowce' i dzieki temu wygrali przewodniki, a nie o to tu chyba chodzi.. Wymieniajmy sie doswiadczeniami, dzielmy sie wrazeniami, pokazujmy swoje zdjecia innym - temu chyba ma sluzyc ta strona. Wprowadzenie kategorii dla zdjec tez jest fajna propozycja. Jestem za. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.