Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: na własną rękę, czy z biurem podróży..?
autor komentarza: roterka
data dodania: 2011-01-09 21:23:10
treść:
hej:)byłam w Chorwacji w VIII `09. nasłuchałam sie wcześniej jaki to tani wypoczynek i super widoki itd. Miałam to szczęście, ze jechaliśmy w 7osób, więc nocleg faktycznie wyszedł taniej niż nad Bałtykiem :) paliwa nie liczę, gdyż moje autko mało pali, a drugie było na gaz, no i komplet pasażerów (wyszło taniej niż Twoje wyliczenia). Katastrofą finansową były jednak ceny jedzenia na miejscu! (suchy prowiant nie wystarczył na 14dni) ;) Okazało się, że niestety niskie ceny w Chorwacji już sie skończyły :( lawina Polaków zrobiła swoje :) + inwestycje w autostrady (rewelacyjne warunki do jazdy autem). Owszem, Chorwacja jest krajem robiącym wrazenie na turyście, ale wg mnie, nie za takie pieniadze :( a może dlatego tak uważam, bo widziałam piękniejsze miejsca... ;) Jezeli już się wybierzecie do Chorwacji własnym autem, koniecznie pojedźcie do Mostaru (Bośnia&Hercegovina). Starówka z alabastrowym mostem jest warta zobaczenia !!!
pozdrawiam :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl