Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: SRI LANKA LUTY 2011 Szukamy chętnych |
autor komentarza: AGA34 |
data dodania: 2011-01-25 09:46:11 |
treść: Cześć :) My zatrzymamy się w lokalnym hotelu http://hotelgreenshadows.com.lk - Blisko hotelu Ramadan. Jeśli się zdecydujecie , proponuję wymienić się telefonami. Mój mail:akontakt@vp.pl Będziemy na jeszcze 1 wycieczce Kandy-Sygiria 11-12 lutego Pozdrawiam :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.