Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Borneo |
autor komentarza: jamesu |
data dodania: 2011-02-20 21:18:49 |
treść: bylem w Kuching przez tydzien we wrzesniu. piekne miasto samo w sobie. ceny podobne do polskich. atrakcje dosc drogie jesli wykujesz z hostelu, ale po dotarciu samemu mozna przezyc.. jedz do bako na 2 noce. rezerwujesz bilety i noclegi w biurze parku e centrum miasta. w zadnym wypadku inie zwiedzaj skansenu na powyspie. drogo i sztucznie. jest jeszcze wiele miejsc, w ktorych nioe bylem, ale jak masz 17 dni to zdazysz wszedzie. powodzenia |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.