Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Poszukuję do wspólnego wyjazdu maj 2011 | 
| autor komentarza: alonsoo | 
| data dodania: 2011-03-24 16:14:03 | 
| treść: Witaj To będzie nasz pierwszy pobyt w USA, planujemy więc główne atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu NY i trójkąta Los Angeles-San Francisco-Las Vegas. Trochę pozwiedzać, położyć się na plaży, ogólnie na luzie :) Jeśli jesteś chętny daj znać, na pewno się dogadamy :)) | 
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
