Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: indie we wrzesniu-warto??? |
autor komentarza: zdrapka4 |
data dodania: 2007-03-19 16:14:34 |
treść: Witam! Planujemy z zonka pierwsza wielka podroz po roku charowki na wyspach i myslelismy o indiach(GOA).Slyszalem ze sa tam wspaniale plaze i wszystko jest niesamowicie tanie. Niestety jedyny termin podrozy wypada nam na wrzesien a slyszalem ze w tym regionie o tej porze jest niezaciekawa pogoda.... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.